50 Cent ka zbuluar se po vjen me një projekt të madh të tij.

Hip hop ylli amerikan ka konfirmuar se ka regjistruar një këngë të re me Ed Sheeran dhe Eminem.

Ky pritet të jetë bashkëpunimi i radhës i madh në skenën muzikore ndërkombëtare.

“Unë kam regjistruar një këngë mbrëmjen e kaluar me Eminemin dhe Ed Sheeran

Më herët gjatë vitit 50 Cent konfirmoi se po punon në albumin e ri të tij.

50 Cent nuk lançoi shumë muzikë së fundmi, por ai bashkëpunoi në videon “Get the Strap” me Uncle Murda dhe Casanova.