Ish-fituesja e Miss BumBum, Suzy Cortez, ka shkruar mbiemrin e yllit të Barcelonës, Lionel Messi-t shumë afër zonës intime, duke treguar dashurinë e saj për të.

Jam e sigurt se lojtari më i mirë në histori do të fitojë për herë të gjashtë ‘Topin e Artë’ dhe çmimin ‘Fifa Best 2019’. Kam parashikuar këto gjëra duke bërë një tatuazh me emrin Messi dhe numrin 10 së bashku me stemën e FC Barcelona për të festuar 120 vitet e klubit”. -thotë ajo për mediet braziliane.