Jeni gati për “Fast and Furious 9”? Familja e sagës më të shpejtë të ekranit është sërish bashkë.

Mund të ketë qenë ditëlindja e Michelle Rodriguez, por surpriza ishte për fansat.

Vin Diesel postoi foto dhe video në “Instagram”, nga dita e shënuar e 41-vjetorit të aktores, duke futur fansat brenda sheshxhirimit të “Fast and Furious 9”.

Në foton e postuar në “Tëitter”, Diesel është së bashku me Jordana Brewster, Tyrese, Ludacris, Nathalie Emmanuel, John Cena e Anna Sawai, si dhe regjisorin Justin Lin, përreth Michelle Rodriguez dhe tortës së saj.