Rikthehet Ben Affleck

30 Mars, 2017 0

Aktori Ben Affleck surprizoi fansat, pasi vizitoi pjesëtaret e “CinemaCon”. Kjo ishte edhe paraqitja e tij e parë publike, pas largimit nga rehabilitimi ndaj drogës…

Pas suksesit në “Sanremo”, mediet italiane nisën të interesohen edhe për jetën private të kantautorit shqiptar. Në një intervistë për revistën italiane “Chi”, Meta deklaroi…

Të jesh një çift jetëgjatë dhe t’u rezistosh sfidave është e vështirë, veçanërisht nëse je i famshëm në Hollywwod. Por disa martesa e kanë thyer…