J.Lo drejt altarit?!

12 Prill, 2017 0

Gjërat janë duke u bërë serioze mes këngëtares Jennifer Lopez dhe atletit Rodriguez. Lidhja e tyre nisi vetëm pak muaj më parë, por duket se…

Angelina nuk humb kohë

12 Prill, 2017 0

Aktorja Angelina Jolie nuk ka ndërmend të rrijë larg vëmendjes së mediave. Sipas revistës “In Touch”, Jolie po del aktualisht me një tjetër mashkull, momentalisht…

Aktorja Gwyneth Paltrow vazhdon të çudisë me metodat e saj kuruese dhe këshilluese. Pak muaj më parë ajo bëri publike një listë me lodrat e…

Titullohet “The Afterlove” albumi i ri i Kantautori britanik James Blunt, tre vjet pas “Moonlanding”. Për këngët e reja ka bashkëpunuar sërish me Ryan Tedder…