Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, vazhdon t’i tregojë me krenari linjat e saj të trupit. Përkundër faktit se është pak e shëndoshë, ajo thotë se nuk ia ndjen dhe se dëshiron t’ua dëshmojë fansave që edhe ajo nuk është një tip i përkryer.

Së fundmi, Rexha publikoi një video në “InstaStory” për fansat e saj, ku shfaqej me bikini, ndërsa vinte në pah format trupore para pasqyrës.

Bebe Rexha me bikini

Geplaatst door N’Rm I op Zaterdag 29 juni 2019