Bebe Rexha ka treguar së fundmi se është një yll i vërtetë roku. Këtë e ka treguar teksa konsumon një ushqim të veçantë.

Këngëtarja me origjinë shqiptare postoi një foto dhe një video, ku shfaqet me një hamburger në dorë.

Në fakt është një lloj reklame për restorantin që përgatit një hamburger me mish të përpunuar me ar të ngrënshëm.

“Po ha këtë hamburger ari 24 karatësh. Jam një yll roku dhe kjo është ajo çfarë hanë yjet e rokut”, -thotë Rexha në video.

 

View this post on Instagram

 

Even my burgers are gold 👑 #LegendsOnly #HardRockPartner 24 karat gold steak burgers available only at @hardrockcafe

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on