Adriana Lima, e cila tashmë është larguar nga “Victoria’s Secret”, është akoma në qendër të vëmendjes. Ajo ka nxjerrë në shitje librin ‘Angels Limited Edition’,…

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodríguez formojnë çiftin më të konsoliduar në panoramën futbollistike. Sulmuesi portugez dhe modelja argjentinase plotësojnë në mënyre perfekte njëri-tjetrin për të…

Një muze për kanabisin, 30.000 metra katrorë është hapur në Los Angeles. Cannabition Cannabis Museum është një instalim gjithëpërfshirës i historisë së kanabisit. Vizitorët do…