Hawkeye bëhet serial

21 Korrik, 2019 0

Fansat e kishin kërkuar prej kohësh dhe tani bëhet realiet. “Hawkeye” do të rikthejë në ekran Jeremy Renner në rolin e Clint Barton. Personazhi u…