U nda nga jeta në moshën 54-vjeçare aktorja e njohur meksikane Edith Gonzalez. Ajo ishte diagnostikuar tre vite më parë me kancer dhe pavarësisht terapive…

Telenovelë hollivudiane

14 Qershor, 2019 0

Postimi i parë në rrjetet sociale i Irina Shayk pas ndarjes nga Bradley Cooper është bërë tepër i klikuar dhe duket si një sinjal për…