Televizion

“Mission: Impossible”, edhe dy filma me Tom Cruise

15 Janar, 2019 0

Skuadra që fiton nuk ndërrohet! Saga e “Mission: Impossible” nuk ndalon dhe Christopher McQuarrie është konfirmuar si regjisor për të

Teknologji

Ulen çmimet e Smart TV, arsyeja është e frikshme

15 Janar, 2019 0

Çmimet kanë rënë aq sa tani mund të gjenden televizorë me cilësi ekrani 4K dhe me lidhje interneti (SMART), me

Tendencë

Ish-pornostarja Mia Khalifa rrëfen futbollistin e preferuar

15 Janar, 2019 0

Ish-ylli i filmave pornografik, Mia Khalifa është bërë prej kohësh një specialiste sportive në SHBA, duke tërhequr jo pak vëmendjen

Teknologji

Ulen çmimet e Smart TV, arsyeja është e frikshme

15 Janar, 2019 0

Çmimet kanë rënë aq sa tani mund të gjenden televizorë me cilësi ekrani 4K dhe me lidhje interneti (SMART), me pothuajse gjysmë çmimi sa vetëm…

Amazon lançoi kanalin AVOD me IMDb

15 Janar, 2019 0

“Amazon” lançoi “Freedive”, një kanal streaming me reklama për filma dhe seriale televizive, që do të ketë edhe “Internet Movie Database”. AVOD do të jetë…

Teknologjia e re që pengon shpërndarjen e fjalëkalimit të abonimit

14 Janar, 2019 0

Ndarja e abonimit të shërbimeve streaming mund të bëhet më e vështirë. Britanikja “Synamedia” prezantoi në “CES” një teknologji të re të aftë të dallojë…